Чим корисне козяче молоко? | zinka.ua

Про користь козячого молока люди знають давно. В грецькій міфології навіть існувала легенда, що сам Зевс був вигодуваний в дитинстві молоком божественної кози Амальтеї. Останні роки його популярність тільки зростає. І це не дивно, адже козяче молоко не лише смачне. Воно має ряд переваг, завдяки яким підходить як дітям, так і дорослим.
В чому ж його користь?

Козяче молоко корисне для природного травлення!
В порівнянні з іншими видами молока воно має ряд унікальних переваг, головна з яких – знатність швидко засвоюватись. В ньому низька концентрація αs1-казеїну багато корисних жирних кислот, а самі жирові частинки менші за розмірами, в результаті чого воно легше засвоюється і не обтяжує процес травлення. До того ж завдяки меншій концентрації лактози воно не викликає шлункових розладів.
Молоко ТМ ” ZINKA” отримується від племінних французьких кіз, для яких створені спеціальні умови утримання і догляду, що підвищує його природні корисні властивості.

Козяче краще засвоюється, ніж коров’яче!
Вчені довели, що козяче молоко має кращу фізіологічну сумісність з нашим організмом, а тому краще засвоюється. Це природне джерело вітамінів A,D,B1, B12, мінералів, таких як кальцій, магній, фосфор, мідь, цинк, йод, а ще білків і жирних кислот. Воно майже не викликає алергічних реакцій і розладів травлення. Згідно з даними американських дослідників, 9 з 10 чоловік, які страждають від алергії на коров’яче молоко, можуть легко і без будь яких ускладнень вживати козяче.
Ферма, на якій збирається молоко ТМ ” ZINKA” розташована в екологічно чистому районі, а раціон кіз включає всі необхідні поживні речовини. Саме тому наше молоко містить максимум корисних вітамінів і мікроелементів.

Козяче молоко корисне для здоров’я!
Воно допомагає справитись з цілим рядом захворювань. Завдяки підвищеній жирності козяче молоко стане у пригоді тим хто страждає від печії, підвищеної кислотності, спазмів. Воно пом’якшує слизову оболонку шлунку, що корисно при гастритах і виразці.
При простудних захворюваннях, таких як ангіна, бронхіти, запалення легень, воно покращує вивід мокротиння, зменшує подразнення бронхів, мигдалин, має пом’якшуючі і зігріваючі властивості.
Тим хто страждає від постійних стресів, безсоння, нервових зривів, розумових навантажень, козяче молоко допоможе заспокоїтись, зняти напругу і втому, нормалізувати сон.
До того ж воно дуже корисне для чоловіків, оскільки покращує сексуальну енергію.
Козяче молоко ТМ ” ZINKA” збирається та зберігається з дотриманням усіх технологій, тому воно зберігає максимум своїх корисних та цілющих властивостей.